دانلود آهنگ عزیز جون ستین

ستین

8
1
فرناز ملکی ، که به عنوان حرفه ای ساتن شناخته می شود ، خواننده ، ترانه سرا و متن ترانه ایرانی است.

نام اصلی : فرناز ملکی

نام مستعار : ستین

متولد : ۲۶ اسفند ۱۳۶۷ تهران، ایران

حرفه : خواننده ، ترانه سرا

نوع موسیقی : پاپ

ستین با نام اصلی فرناز ملکی متولد 26 اسفند سال 67 در تهران و خواننده پاپ ایرانی است. ستین دارای مدرک زبان انگلیسی است. ستین در یک خانواده 5 نفره در تهران متولد شده ، پدر ستین شاعر و مادرش صدای خوبی دارد،خواهر ستین نقاش و همچنین برادرش نیز معلم زبان است که همین باعث شده است که ستین به سمت یادگیری و آموزش زبان برود، او در کنار خوانندگی بیش از ده سال است که زبان آموزش می دهد.

فرناز ملکی زاده در سال ۹۲ توانست مجوز وزارت ارشاد را دریافت کند ولی فقط می توانست برای بانوان اجرا کند و یا به صورت بک وکال ( آوازی در پشت صدای خواننده اصلی خوانده می شود) بخواند. وی در تالار وحدت به صورت بک وکال اجرا داشته است اما این نوع خواندن هدف او نبود و به همین علت وی فعالیت هنری اش را با نام ستین به صورت زیر زمینی از سر گرفت.

ستین اولین آهنگ خود را در سال 1386 منتشر کرد. ستین آهنگ های بسیاری را نیز نوشته است. او در سال 1397 به عنوان یک خواننده با امین بانی در برنامه مجموعه تلویزیونی “شهرزاد” به شهرت رسید. او سابقه همکاری با دو خواننده چون ساسی مانکن و حسین تهی را در سال ۸۸ دارد و مدتی با این دو خواننده کار کرده.

ستین به غیر از خوانندگی به رقص هیپ هاپ هم علاقه دارد و سال هایی است که ورزش رقص را انجام میدهد. ستین بیشتر آهنگ هایش را خودش می سازد و ترانه سرایی اش را هم انجام می دهد.

وی در سال ۹۷ از ایران مهاجرت کرد و با نام ستین فعالیت میکند.

وضعیت تاهل ستین : مجرد

آهنگهای ستین :

دیشب (۱۳۹۶) هیچکسی مثل تو نیست (۱۳۹۶) میگی میرم (۱۳۹۶) دیوانگان (۱۳۹۶) سرنوشت (۱۳۹۶) حال خوب (۱۳۹۶) اونا نمیدونن (۱۳۹۷) تلنگر (۱۳۹۷) برای آخرین بار (۱۳۹۷) سنگ صبور (۱۳۹۷) جانم (۱۳۹۷) عاشق بیچاره (۱۳۹۷) عزیز جون (۱۳۹۷) بریم بریم (۱۳۹۷) زیبای منی (۱۳۹۸) تونستی عشقم (۱۳۹۸) چشمون سیاه (۱۳۹۸) والا (۱۳۹۸)

آلبومهای ستین

ستینفول آلبوم

دانلود آهنگ برای آخرین بار ستین

آهنگهای ستین

ستینتونستی عشقم

دانلود آهنگ تونستی عشقم ستین

ستینزیبای منی

دانلود آهنگ زیبای منی ستین

ستینعاشق بیچاره

دانلود آهنگ عاشق بیچاره ستین

ستینجانم

دانلود آهنگ جانم ستین

ستینسنگ صبور

دانلود آهنگ سنگ صبور ستین

ستیندیوانگان

دانلود آهنگ دیوانگان ستین

ستینبرای آخرین بار

دانلود آهنگ برای آخرین بار ستین

ستیناونا نمیدونن

دانلود آهنگ اونا نمیدونن ستین